Senior Full-Stack Fejlesztő

Services4-IT-nál kiemelt hangsúlyt fektetünk a kiválóságra, az innovációra és az együttműködésre. Dinamikusan növekvő csapatunk magasan képzett szakemberekből áll, akik már többször bizonyították rátermettségüket. Sikereik megalapozzák optimista szemléletünket a jövőt illetően. A növekvő igényeknek köszönhetően folyamatosan keressük a  tehetséges német nyelven beszélő IT szakembereket, akik szívesen hozzájárulnának vállalatunk fejlődéséhez. Csapatunk tapasztalt mentorok és tehetséges, elkötelezett egyének ideális összhangja, akik készek szembeszállni bármilyen kihívással.
Munkaidő
Teljes munkaidős
Tapasztalat
Senior
Munkavégzés helye
Home Office
Budapest
Pécs
Munkavégzés nyelve
Német
Angol
Magyar
Utazási arány
0 %
Állás azonosító
S4-H1186

Elvárások

  • Több éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztésben Java nyelven
  • A Spring keretrendszer alapos ismerete vagy más komponens keretrendszerrel, például JavaEE-vel kapcsolatos tapasztalat
  • Relációs adatbázisok, például PostgreSQL magabiztos ismerete
  • Tapasztalat az olyan fejlesztési eszközökkel, mint az Eclipse/IntelliJ, Git, Maven, Jenkins és SonarQube.
  • Az osztott rendszerek, az ügyfél-kiszolgáló architektúra és a vállalati integrációs modellek terén szerzett tapasztalatok
  • Az objektumorientált elvek, tervezési minták és a tiszta kódfejlesztés ismerete
  • Ismeri az architektúrát és a tervezési mintákat, mint például a Clean vagy Hexagonal Architecture és a REST.

Feladatok

  • Az agilis Java fejlesztőcsapatban dolgozó kollégáiddal együttműködve továbbfejleszted termékünket
  • A dinamikus interfészek, valamint az ügyfél- és kiszolgáló komponensek továbbfejlesztése
  • Egy összetett vállalati alkalmazás migrációja, Spring keretrendszeren alapuló mikroszolgáltatásokra, REST, JSON és JPA architektúrára
  • Egység- és integrációs tesztek végrehajtása
  • A szoftverarchitektúra tervezése a fejlesztői csapatban
  • Mentoring feladatok

SERVICES4-IT iroda

Amit ajánlunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása (vonat, autó, taxi)
  • Ingyenes parkolási lehetőség az iroda melletti parkolóházban
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési és fejlődési lehetőségek
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Home office lehetőség
  • Barátságos csapat, átlátható hierarchia és gyors döntéshozatali folyamatok
  • Szakmai képzések és egyéni nyelvi képzés